MNK Sigorta her zaman yenilikçi. yanınızda. güven verici.

Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü yapan MNK Sigorta toplum yaşamının kalitesini artıran bir marka vizyonu ile çalışır. Tüketiciler tarafından tercih edilen, satış öncesi ve sonrası hızlı ve çözüm odaklı hizmetimizle en iyiyi sunabilmek adına yaratıcı ve yenilikçi adımlarla ilerliyoruz.


BİZ KİMİZ?

1992 yılında Mehmet KAYKANACI'nın kurduğu sigorta sektöründe hizmet veren MNK Sigorta ve aracılık hizmetleri kurulduğu günden bu yana sektördeki öncü uygulamaları, sigortalılarına en uygun fiyat, 7/24 güleryüzlü hizmet anlayışını tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde çözümler üreterek, yeniliklere uyum sağlamaktaki hızı ile sektör standartlarının ve toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

İşimiz sadece sigortacılık ve sigortacılık üzerine çözümler üretmektir. Bu güne kadar firmamızı tercih eden sigortalılarımıza duydukları güven için teşekkür ediyoruz. Dünyada ve Türkiye'de kendini kanıtlamış güvenilir sigorta şirketlerinin acenteliğini yapıyoruz.